

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 480 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 545 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 550 MB/s |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 43 250 Ft
További Western Digital termékek: Western Digital Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 480 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 545 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 550 MB/s |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 1.5 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Tömeg | 3 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.