

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 800 GB |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 3000 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 1000 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 1400 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 373 810 Ft
További Synology termékek: Synology Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 800 GB |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 3000 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 1000 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 1400 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 3.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 3.5 mm |
| Mélység | 22 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.