

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 500 GB |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 4500 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 1950 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 300 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 39 210 Ft
További Silicon Power termékek: Silicon Power Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 500 GB |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 4500 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 1950 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 300 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 4.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 3.5 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Tömeg | 8 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
