
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Szaküzlet és szerviz 26 éve. Hivatalos magyar garancia.
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!

Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
1-3 munkanapos szállítás! 2-3 év garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 2000 GB |
| DRAM mérete | 2 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 14700 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 13400 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 1200 TBW |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 116 666 Ft
További Samsung termékek: Samsung Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 2000 GB |
| DRAM mérete | 2 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 14700 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 13400 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 1200 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 5.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Szélesség | 80.2 mm |
| Magasság | 2.4 mm |
| Mélység | 22.2 mm |
| Tömeg | 9 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
