További Samsung termékek: Samsung Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | 2,5 inch |
| Kapacitás | 1000 GB |
| NAND flash típusa | MLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 540 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 520 MB/s |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozók | SATA3 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Kialakítás | 2,5 inch |
| Kapacitás | 1000 GB |
| NAND flash típusa | MLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 540 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 520 MB/s |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 69.9 mm |
| Magasság | 7.1 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Tömeg | 53 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.