
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Minden ami gaming!

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
HIVATALOS PARTNER50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!

60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 500 GB |
| NAND flash típusa | QLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 5000 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 3000 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 160 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 39 599 Ft
Már vásároltam ugyanilyen 1Tb-os ssd-t, amivel nagyon elégedett voltam. Ezért is esett a választásom ugyanerre a márkára.
Gyors, megbízható.
Ha olcsóbb lenne, még jobb lenne! (mosolygós smile! )
További Kingston termékek: Kingston Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 500 GB |
| NAND flash típusa | QLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 5000 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 3000 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 160 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 4.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Tömeg | 2 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
