


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Átvétel Zuglóban vagy gyors, kényelmes GLS szállítás
Minden ami gaming!

Személyes Csepel,Szigetszentmiklós. GLS, FOXPOST 1495 Ft-tól
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
HIVATALOS PARTNERAz Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | mSATA |
| Kapacitás | 256 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 500 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 150 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 28 021 Ft
További Kingston termékek: Kingston Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | mSATA |
| Kapacitás | 256 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 500 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 150 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 50.8 mm |
| Magasság | 4.9 mm |
| Mélység | 29.9 mm |
| Tömeg | 7 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
