
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 512 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Írástűrés (TBW) | 500 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 3.0 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 32 305 Ft
További KingSpec termékek: KingSpec Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 512 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Írástűrés (TBW) | 500 TBW |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 3.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 2.1 mm |
| Mélység | 22 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.