

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Minden ami gaming!

– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
| Kialakítás | 2,5 inch |
| Kapacitás | 512 GB |
| NAND flash típusa | MLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 520 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 490 MB/s |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozók | SATA3 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 29 680 Ft
- olcsó (annó 9. 5k volt) - MLC
További Intenso termékek: Intenso Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | 2,5 inch |
| Kapacitás | 512 GB |
| NAND flash típusa | MLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 520 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 490 MB/s |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 69.8 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Tömeg | 80 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.