| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 1000 GB |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 2000 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 1050 MB/s |
| Hűtőborda | Van |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 3.0 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 73 545 Ft
További Dahua termékek: Dahua Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 1000 GB |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 2000 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 1050 MB/s |
| Hűtőborda | Van |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 3.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Tömeg | 200 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.