
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Szaküzlet és szerviz 26 éve. Hivatalos magyar garancia.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 512 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 6200 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 2300 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 300 TBW |
| Hűtőborda | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 35 535 Ft
További ADATA termékek: ADATA Belső SSD meghajtó
| Kialakítás | M.2 |
| M.2 méret | 2280 |
| Kapacitás | 512 GB |
| NAND flash típusa | TLC |
| Maximális SSD olvasási sebesség | 6200 MB/s |
| Maximális SSD írási sebesség | 2300 MB/s |
| Írástűrés (TBW) | 300 TBW |
| Hűtőborda | Van |
| LED megvilágítás | Nincs |
| PCI-e generáció | 4.0 |
| Csatlakozók | PCI-e |
Méretek | |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 3.4 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Tömeg | 11 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.